Hnědé uhlí z Dolů Bílina

Výrobce tohoto kvalitního nízkosirnatého uhlí zvýšil od ledna 2019 výrazně tzv. jednotkovou cenu (od které se odvíjí maloobchodní cena ) všech druhů tříděného hnědého uhlí, tato podstatná změna se  postupně bude promítat do našich ceníků.

Zimní provoz

Stejně tak není možné při ztížené sjízdnosti komunikací  nebo přístupu k vašim odběrným místům doručit palivo naší dopravou.

Udržujte proto dostatečnou zásobu paliva, aby jste takové mimořádné situace bez problémů překlenuli.


ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB

(Povinná informace)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku do 48 hodin.


 Dodávky paliva pro podnikatele

Podnikatelé musí při objednání paliva zadat údaje o své firmě/živnosti (IČO/DIČ), pokud chtějí doklad o nákupu paliva použít ve svém účetnictví. Stávající kontrolní mechanismy finanční správy nám v naprosté většině případů neumožní vystavení opravného dokladu.

 

OKD a polské černé uhlí

 V OKD na konci května 2015 skončila výroba tříděného černého uhlí. V současné době již nakupujeme téměř všechno černé uhlí v Polsku (vč.speciálního kovářského uhlí do výhně, které máme v provozovnách Bystřice n.P. a V.Meziříčí). 

 

 Telefony do našich uhel.skladů

Žďár.n.S: 566 622 218, Bystřice n.P.: 566 550 630, Nové Město n.M.: 566 615 090, Velké Meziříčí: 566 522 047

 

Koně

TRADIČNÍ UHELNÉ SKLADY - TRADIČNÍ DOPRAVA ...

Poslední změna textu: 1. února 2019    Vyřizuje: Jiří Staněk, tel.: 566 550 473